رضا صادقی

لطفا منتظر باشید ...

پنهان کردن پلیر

همراه اول
تبلیغات فست کلیک
جا اینجاس

جدیدترین ها

رضا صادقی
رضا صادقی

بیوگرافی

رضا صادقی، خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه سرا، ایرانی اهل بندرعباس است.

زندگی شخصی

وی اصالتاً از شهریست بنام میناب و در ۲۵ مرداد سال ۱۳۵۸ در محله شیر اول بندرعباسبه دنیا آمد. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه‌مندی او به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد. او در ۲۰ بهمن ۹۰ با دختری ایرانی که ساکن آلمانبوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد؛ و در ۱۷ بهمن ۹۲ دارای دختری به اسم تیارا می‌شود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.

مشکل جسمی

وی در کودکی به علت سرما خوردگی به دکتر برده شد که متأسفانه پرستار آمپول پنی سیلین را به اشتباه در عصب وی تزریق نمود و به خاطر آن تمامی بدنوی فلج شد اما بعد از تلاش‌های پدر و مادر و طی درمان کل بدن ایشان مداوا شد و فقط در زانوهایش ضعفی ایجاد شد.

زندگی حرفه‌ای

اولین تجربهٔ او در موسیقی به آهنگ راز عشق در سال ۱۳۷۱ باز می‌گردد. او در سال ۱۳۷۲ اولین آلبوم خود را با همین نام ارائه کرد. بعد از آن همکاری خود را با گروه هنری کیمیا آغاز کرد و آلبوم‌های گل لاله، رؤیای شیرین و مستانه و دیوانه را عرضه کرد. بعد از آلبوم گل لاله همکاری خود را با گروه کیمیا قطع کرده و برای پیشرفت در کار به تهران آمد.

علاقهٔ او به هنرمندانی همچون چشم آذر و بابک بیات باعث شد تا آثار او تحت تأثیر آنها قرار گیرد. او در بعضی کارهای خود از اشعار مهدی اخوان ثالث و سهراب سپهری استفاده کرده‌است. او تا امروز نزدیک به ۱۲۰ ترانه در قالب ۸ آلبوم ارائه کرده‌است. او که به مشکی پوش معروف است از ۲۵ مرداد ۱۳۷۲ لباس مشکی بر تن می‌کند. آغار معروفیت او به ترانهٔ مشکی رنگ عشقه در آلبوم مشکی رنگ عشقهبر می‌گردد. وی پس از مشکی رنگ عشقه آلبوم پیرهن مشکی را بصورت رسمی ارائهکرد. آلبوم وایسا دنیا دومین آلبوم رسمی وی بود که در سال ۸۵ منتشر شد و موجی عظیم ایجاد کرد. آهنگ وایسا دنیا که ترک اول این آلبوم محسوب می‌شد باترانه سرایی و آهنگسازی رضا صادقی و تنظیم سیروان خسروی در نظر سنجی شبکه من و تو و در بخش ترانه‌های ماندگار این آهنگ رتبه ۲۸ ام و بالاترین رتبه خواننده‌های داخلی را کسب کرد. وی مستندی به نام رمز شب را روانه بازار کرد که حقایق در مورد زندگی و کار خود اعلام کرد. پس از مدتی یک آلبوم از رضا صادقی به نام چقدر سخته بصورت غیررسمی و به سبب دزدیده شدن این آلبوم از منزل شخصی اش منتشر شد.پس از مدتی رضا صادقی آلبوم سوم اش رابه نام یکی بود یکی نبود در سال ۸۸ منتتشر کرد. رضا صادقی در نظرسنجی معتبر موسیقی دهه ۸۰ ایران به عنوان‌های محبوب‌ترین چهره، بهترین اجرای صحنه‌ای، بهترین آلبوم رتبه اول را کسب کرد،و در بخش قطعه هیت، بهترین خواننده رتبه دوم را کسب نمود. رضا صادقی جزو ۳ خواننده اول محبوب و پرطرفدار موسیقی پاپ ایران است

وی در سال ۱۳۹۰ آلبوم دیگری به نام آلبوم دیگه مشکی نمی‌پوشم!را ارائه کرد. تراک ۵ این آلبوم به همین نام است. در پی اعلام نام این آلبوم شایعات نادرستی مبنی بر اتمام مشکی پوشی وی بیان می‌شد که پس از توضیحات خود رضا صادقی و قسمت پایانی این ترک مشخص شد که در این ترانه رضا صادقی می‌گوید: واسه رفتن از این دنیا دیگه مشکی نمی‌پوشم! در این آلبوم شعر ۱۲ آهنگ را خود رضا صادقی گفته است. رضا صادقی در فیلمی با نام بی خداحافظیبازی کرد است، در این فیلم رضا صادقی با نام شخصی خودش بازی می‌کند، در پیشایعاتی مبنی بر اینکه این فیلم زندگی واقعی اوست، در اوایل فیلم ذکر شده است که «صرفاً از زندگی رضا صادقی برداشت نمایشی شده است».

وی در سال ۹۱ فعالیت‌های خیریه زیادی در مجموعه‌های خیریه انجام داد و گروهی از هوادارانش با نام دولت عشق را تأسیس کرد.

وی در سال ۹۲ با شرکت تحت قرار دادش به مشکل برخورد و اجازه اجرای آهنگای معروف خود را در کنسرت‌ها نداشت و پس از یک سال سکوت آلبوم همین...را در شرایط عجیب وارد بازار کرد... این آلبوم پیش از این قرار بود با نامعاشقتم وارد بازار شود. رضا صادقی در سال ۹۲ استارت آلبومی با نام فقط گوش کن را زد تامشکل قرار دادیش به شرکت ایرانگام را برطرف کند، رضا صادقی همچنین آلبومی با نام هیچ را در دست ساخت دارد.

همخوانی‌ها

رضا صادقی با بیشتر خواننده‌ها ی داخلی رابطه خوبی دارد و سابقه همکاری با بسیاری ازآنان را دارد، گزیده‌ای هم خوانی‌هایش را در زیر ببینید:

 • هم دلی با ناصر عبدالهی
 • هیچ جا بندر نابو با شروه خوانی خالو قنبر راستگو
 • هم وطن به همراه فرزاد فرزین
 • من و بارون با بابک جهانبخش
 • نمی دونی و میدونم با خشایار اعتمادی
 • با تو می‌خندم با شهاب رمضان
 • خارج از تصور با پویا نیکپور
 • یه روز از پیش تو میرم با امید حجت
 • فصل بهار با مرتضی پاشایی، محمد علیزاده، مهدی یراحی، پیام عزیزی و سعید شهروز
 • قطعه ایران ایران اجرا شده در کنسرت با سالار عقیلی

عقاید مذهبی

رضا صادقی فردی مذهبی است و از گفتن این مسئله ابایی ندارد و بارها از حضورش در مراسمات مذهبی صحبت کرده است، ولی با بسیاری از مسائل سیاسی داخل ایران بصورت اعتراضی برخورد کرده است و مستقیماً از استاد محمد رضا شجریان به تعریف و تمجید پرداخت و وی را ستون تخت جمشید فرهنگ و هنر کشور می‌داند.

وی هر سال موسم عزاداری، خود را از پایتخت به بندرعباس می‌رساند و مانند سال‌های پیش از شهرتش به سبک سنتی هرمزگان (جنوب) نوحه‌خوانی می‌کند.

اجرای زنده و کنسرت‌ها

رضا صادقی در بخش اجرای زنده توانایی فوق‌العاده‌ای دارد و در طی سالهایفعالیتش بیشترین تعداد کنسرت را در شهرهای مختلف ایران و جهان برگزار کردهاست. امید حاجیلی، علی ثابت، بهنام ابطحی از رهبران ارکستر رضا صادقی بوده‌اند وهم اکنون نیز پویا نیکپور رهبر ارکستر رضا صادقی می‌باشد، و نوازندگان بزرگی چون حسین شریفی، پیام طونی، مسعود همایونی، فاضل پیشحضور داشته‌اند. وی در سال کنسرت‌های بسیاری را اجرا می‌کند که بااستقبال فوق‌العاده‌ای همراه است. رضاصادقی طی دوسانس کنسرت در سالن تالار وزارت کشور ۶ شهریور آلبوم فقط گوش کن را برای اولین بار در بزرگترین سالن کشور روی صحنه برد.

بررسی آثار

رضا صادقی در بیشترآثارش، ترانه سرایی و آهنگ سازی به عهده خودش بوده است، و در اشعار بندری اش از سروده‌های ابراهیم منصفی و محمد علی قویدل استفاده کرده است.

آلبوم‌ها

رضا صادقی در اصل دارای هفت آلبوم رسمی است

نوشتار اصلی: ترانه‌شناسی رضا صادقی
 • ۱۹۹۳ / ۱۳۷۲ - راز عشق (غیررسمی)
 • ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ - باله پرواز (غیررسمی)
 • ۱۹۹۵ / ۱۳۷۴ - کلاغ غارغاری (غیررسمی)
 • ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ - گل لاله (غیررسمی)
 • ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ - بندر قدیم (غیررسمی)
 • ۱۹۹۹ / ۱۳۷۷ - مستانه و دیوانه (غیررسمی)
 • ۲۰۰۰ / ۱۳۷۸ - رؤیای شیرین (غیررسمی)
 • ۲۰۰۰ / ۱۳۷۹ - ۱۰ ثانیه (غیررسمی)
 • ۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ - عاشقم من (غیررسمی)
 • ۲۰۰۲ / ۱۳۸۱ - حکایت مشکی پوش (غیررسمی)
 • ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - مشکی رنگه عشقه (غیررسمی)
 • ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - کما (غیررسمی)
 • ۲۰۰۴ / ۱۳۸۳ - پرچم مشکی (غیررسمی)
 • ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - دلم برات میسوزه (غیررسمی)
 • ۲۰۰۶ / ۱۳۸۵ - پیرهن مشکی
 • ۲۰۰۷ / ۱۳۸۶ - وایسا دنیا
 • ۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - چقدر سخته (غیررسمی)
 • ۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - یکی بود یکی نبود
 • ۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - سلام آقا (دو قطعه در وصف امام حسین)
 • ۲۰۱۰ / ۱۳۸۹ - هشت (یک قطعه در وصف امام رضا)
 • ۲۰۱۱ / ۱۳۹۰ - دیگه مشکی نمی‌پوشم
 • ۲۰۱۲ / ۱۳۹۱ - نسیم انتظار (دو قطعه مذهبی)
 • ۲۰۱۳ / ۱۳۹۲ - همین...
 • ۲۰۱۳ / ۱۳۹۲ - آلبوم گروهی من و ما (یک قطعه بنام فال)
 • ۲۰۱۵ / ۱۳۹۳ - فقط گوش کن
 • ۲۰۱۵ / ۱۳۹۴ - شب بارونی

آلبــــوم

تک فایــــل

مجمــــوعه ها

ویدئوهــــا

تعداد نتایج : 120

موسیقی با عنوان «رنگ بارون» تیتراژ برنامه «حب الحسین» خواننده: رضا صادقی موسیقی: حسام‌الدین ناصری؛ ترانه: سیدحمیدرضا برقعی

02':24''

1964

4

0

/Play/251831/تیتراژ-برنامه-حب-الحسین

قطعه «تو که حساسی» خواننده: رضا صادقی و بابک جهانبخش؛ ترانه: مهدی ایوبی؛ آهنگ: بابک جهانبخش «تنها دلیل حال خوب من / روز روشن بی غروب من / حاشیه نرو حرفتُ بزن / طاقتم طاق شده»

03':28''

1455

1

0

/Play/244661/موسیقی-تو-که-حساسی

موسیقی «من با توام» تیتراژ برنامه شکوفه‌های گیلاس؛ خواننده: رضا صادقی؛ آهنگساز: مهرداد نصرتی؛ ترانه: احمد امیر خلیلی؛ تنظیم: رامین عبدالهی «این کوچه ها بارون را زیبا کرده هر بار / من با توام حسن می کنم توو آسمونم / حتی اگه دلشوره دنیامو بگیره / این شهر باعث می شه که عاشق بمونم»

03':11''

3065

1

0

/Play/241264/من-با-توام-رضا-صادقی

قطعه آهنگ «35» با صدای «رضا صادقی» آهنگ: بهنام کریمی؛ ترانه: حسین غیاثی؛ ناشر: بسیج صدا و سیما

03':53''

1352

0

/Play/229992/موسیقی-35

آهنگ تیتراژ برنامه «پشت بام تهران» با صدای «رضا صادقی » آهنگساز: «فرزین قره گزلو »; «اگر این در به دریرو / نپذیرم چه کنم / اگر از حادثه ها / درس نگیرم چه کنم / از خدا زیر لب آهسته / فقط می پرسم / اگر افتاد به چشم تو / مسیرم چه کنم»

03':21''

462

0

/Play/220463/آهنگ-تیتراژ-برنامه-پشت-بام-تهران

آهنگ تیتراژ برنامه «نشان مهربانی» با صدای «رضا صادقی و امید حجت» آهنگساز: «امید حجت»; چشماتو میبندی به روی دنیا / دل و چه سادی میزنی به دریا / عاشقی که تورو خبر میکنه / چقد دلت راحت خطر میکنه«»

03':35''

275

1

0

/Play/219331/آهنگ-تیتراژ-برنامه-نشان-مهربانی

آهنگ تیتراژ برنامه «سه ستاره ۹۵» با صدای «رضا صادقی، سعید شهروز، سامان جلیلی، محمد علیزاده، مهدی یراحی، محمدرضا هدایتی، مرتضی پاشایی» آاز شبکه سه; «اَریم به صحرا، مه با خودِ تو، فصلِ بهاره / اَریم تو باغا، اَکنیم گردش، که گلعذاره»

05':46''

991

0

/Play/219330/آهنگ-تیتراژ-برنامه-سه-ستاره-۹۵

مداحی «رضا صادقی» در محرم 1395 به مناسبت ایام عزاداری حضرت سید الشهدا (علیه السلام)؛ «پاسبانی حرم كردن و اين ياری او / صولت حيدر كرار و وفاداری او / در صف جنگ كه سقای يتيمان آمد / پسر سعد نه رحمی به علی اصغر كرد / نه هم از قاسم و عباس و علی اكبر كرد / آن چه بايد نكند كرد و ديگر خواهد كرد / طمع گندم ری مست و شتابان آمد / خواهرا اهل حرم با تو سپردم رفتم / جمله ی جور و ستم با تو سپردم رفتم»

02':27''

1900

-1

0

/Play/200666/محرم-95---پاسباني-حرم-كردن-و-اين-ياری-او

قطعه «ماه و مهتاب» از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ آهنگساز و تنظیم: امیر عباس نیکان؛ شاعر: بابک صحرایی؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

01':58''

1207

1

0

/Play/178780/ماه-و-مهتاب

«خدا شاهده» آهنگی زیبا از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ آهنگساز: رضا صادقی و تنظیم: اشکان آبرون؛ شاعر: حسین متولیان؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

02':18''

2319

0

/Play/178778/خدا-شاهده

ترانه «شب بارونی» از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ تنظیم: فرشید ادهمی؛ شاعر و اهنگساز: باباک بابایی؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

01':33''

1302

1

0

/Play/178777/شب-بارونی

قطعه «جدی نمی گیرم» از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ آهنگساز و تنظیم: مجتبی ابوالقاسم پور؛ شاعر: مریم دلشاد؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

01':44''

949

0

/Play/178776/جدی-نمی-گیرم

آهنگ «وقت کم بود» از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ آهنگساز: سعید هاشمی و تنظیم: شهراد امیدوار؛ شاعر: مریم اسدی؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

02':01''

1292

0

/Play/178775/وقت-کم-بود

آهنگ «پنج شنبه ها» از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ آهنگساز: محمد عابدینی و تنظیم: آرش آزاد؛ شاعر: علی تونکو؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

01':44''

515

2

0

/Play/178774/پنج-شنبه-ها

ترانه «مثل یلدهای قبل» از آلبوم «شب بارونی» با صدای «رضا صادقی»؛ آهنگساز و تنظیم: امیر عباس حسن زاده؛ شاعر: عرشیا عشقی؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

03':47''

1224

2

0

/Play/178773/مثل-یلدهای-قبل

قطعه بی کلام «ماه و مهتاب» از آلبوم «شب بارونی» بآهنگساز و تنظیم: نیکان؛ (این آلبوم با رعایت قانون کپی رایت بارگذاری شده است؛ لطفا اصل آلبوم را خریداری نمایید. گنجینه صوتی تبیان)

01':56''

635

0

/Play/178770/ماه-و-مهتاب(بی-کلام)

هشدار پیامک رمانتیک «اشک»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':08''

216

0

/Play/178246/اشک

آهنگ موبایل نیمه محزون با کلام «آهسته می خندم» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':43''

178

0

/Play/178245/آهسته-می-خندم

آهنگ موبایل محزون با کلام «عطر تو» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':37''

198

0

/Play/178244/عطر-تو

رینگتون عاشقانه کلام «عذابم می ده تنهایی» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':47''

452

0

/Play/178243/عذابم-می-ده-تنهایی

رینگتونرمانتیک با کلام «بعد از توه» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':33''

155

0

/Play/178242/بعد-از-تو

زنگ موبایلخیلی زیبا و رمانتیک و بی کلام «برات انار دون می کنم»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':15''

835

0

/Play/178241/برات-انار-دون-می-کنم

زنگ موبایل عاشقانه با کلام برای با تو بودن» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':39''

199

0

/Play/178240/برای-با-تو-بودن

رینگتون شاد و بی کلام «دریای رویا»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':27''

201

0

/Play/178239/دریای-رویا

آهنگ موبایل محزون با کلام «دل دیوونه» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':53''

136

0

/Play/178238/دل-دیوونه

رینگتوناحساسی با کلام «دلشکسته» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':32''

214

0

/Play/178237/دلشکسته

زنگ موبایل نیمه محزون با کلام «دیوونه تو» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':37''

141

0

/Play/178236/دیوونه-تو

رینگتون غم انگیز، رمانتیک و بی کلام «احساس خوب»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':22''

112

0

/Play/178235/احساس-خوب

رینگتون غم انگیز، رمانتیک و بی کلام «احساس خوب»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':22''

141

0

/Play/178233/احساس-خوب

آهنگ موبایل رمانتیک با کلام «عشق بچگی هام» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':30''

182

0

/Play/178232/عشق-بچگی-هام

زنگ خور موبایل محزون با کلام «فال حافظ» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':22''

223

0

/Play/178231/فال-حافظ

زنگ موبایل شنیدنی رمانتیک و بی کلام «همیشه خواب بودمی»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':14''

180

0

/Play/178228/همیشه-خواب-بودم

رینگتون احساسی ملایم و با کلام «حرف دل» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':49''

140

0

/Play/178227/حرف-دل

زنگ موبایل نیمه محزون با کلام «کنار تو» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':24''

139

0

/Play/178209/کنار-تو

رینگتون رمانتیک و بی کلام «خاطره هام(1)»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':30''

146

0

/Play/178204/خاطره-هام(1)

زنگ موبایل زیبا و رمانتیک بی کلام «خاطره هام (2)»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':14''

121

0

/Play/178203/خاطره-هام(2)

زنگ موبایل با کلام محزون «خیال تو» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':45''

109

0

/Play/178202/خیال-تو

رینگتون با کلام احساسی «خیس بارون» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':49''

114

0

/Play/178201/خیس-بارون(با-کلام)

زنگ خور موبایل شاد و بی کلام «خدا شاهده»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':33''

531

0

/Play/178200/خدا-شاهده

ریتگتون رمانتیک و بی کلام «خوشبخت»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':14''

136

0

/Play/178198/خوشبخت

زنگ موبایلملایم بی کلام «ماه و موهات»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':14''

137

0

/Play/178197/ماه-و-موهات

آهنگ موبایل ملایم و بی کلام «مثل یلداهای قبل» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':31''

574

0

/Play/178196/مثل-یلداهای-قبل(بی-کلام)

رینگتون با کلام و ملایم «مثل یلداهای قبل» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':22''

189

0

/Play/178195/مثل-یلداهای-قبل

زنگ موبایل محزون بی کلام «منقلب»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':30''

202

0

/Play/177989/منقلب

زنگ موبایل غم انگیز، رمانتیک و بی کلام «پنج شنبه تنهایی»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':19''

242

0

/Play/177988/پنج-شنبه-تنهایی

آهنگ موبایل محزون با کلام «قلب تو با منه» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':37''

151

0

/Play/177986/قلب-تو-با-منه

رینگتون رمانتیک و ملایم بی کلام «شب بارونی»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':24''

180

0

/Play/177985/شب-بارونی

رینگتون رمانتیک بی کلام «شب بارونی(2)»؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی). تولید گنجینه صوتی تبیان

00':23''

185

0

/Play/177984/شب-بارونی(2)

رینگتون با کلام احساسی با کلام «تو از آسمونی» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':47''

112

0

/Play/177983/تو-از-آسمونی

زنگ موبایل با کلام ملایم با کلام «طوفان زیبایی» با صدای رضا صادقی؛ (برداشتی آزاد از آلبوم «شب بارونی» رضا صادقی).تولید گنجینه صوتی تبیان

00':33''

141

0

/Play/177982/طوفان-زیبایی